WEST VISION

Bloomberg wycenia ETH na ponad 6000 USD

Bloomberg wycenia ETH na ponad 6000 USD

We wcześniejszych latach Buterin był współzałożycielem i pisarzem dla serwisu informacyjnego Bitcoin Magazine. Identyczne są przewidywania Aleksa Faliushina, założyciela i dyrektora generalnego CoinLoan, który ów milion za bitcoina za 8 lat uznaje za możliwy, o ile że stworzone zostaną solidne regulacje dotyczące kryptowalut. Dzięki temu na rynek walut cyfrowych będzie można przyciągnąć więcej pieniędzy instytucjonalnych. Na poniższym wykresie możecie ujrzeć, jak zmieniała się cena Ethereum w ciągu ostatnich lat. Prognozy na 2023 rok wahają się od $1711, według najbardziej skromnych szacunków, do ponad $8000 za monetę. Prognozy niektórych ekspertów są bardziej optymistyczne, niż innych, chociaż większość z nich nie zakłada jakiegoś gwałtownego spadku w ciągu 2023 roku, co bez wątpienia, jest dobrą wiadomością dla posiadaczy ETH.

ethereum prognoza

Z ankiety przeprowadzonej przez platformę Finder wynika, że aż 80% przebadanych ekspertów postrzega The Merge, jako wydarzenie, które wyznaczy drogę, jaką obierze kurs Ethera. Druga co do wielkości kryptowaluta zwiększy swoją wartość kilkukrotnie w opinii ekspertów. Aktualnie wszystkie oczy skierowane są na The Merge, dlatego będzie to najlepszy katalizator dla wzrostu cen na całym rynku kryptowalut. Pozostaje nam mieć jedynie nadzieję, że CeFfi nie pochłoną zbyt wielu ofiar – stwierdził Asher Tan.

Ethereum – prognozy cenowe

Ether porównywany jest do bitcoina i często określany jako jego alternatywa. Podobieństwo polega na tym, że obie kryptowaluty korzystają z technologii łańcucha bloków, zwanej blockchainem. Jednak ethereum oferuje wiele innych możliwości, ponieważ stanowi przede wszystkim rozbudowaną platformę deweloperską, służącą do budowania zdecentralizowanych aplikacji. Przeciętny inwestor jednak skupia się na kryptowalucie, oczekując, że jej cena będzie stale rosnąć. Tendencje wzrostowe przeplatały się ze spadkami wartości.

Szukając najnowszych wiadomości na temat platformy (lub prognozy jej cen na 2021 r.), jesteśmy w stanie znaleźć wiele informacji o licznie zachodzących w niej zmianach. Mimo że tego typu aktualizacje sieci są stosunkowo techniczne, nadal mogą być ważne dla podstaw całej platformy. Zważając na to że Ethereum w ostatnim czasie osiągnęło same rekordy – może się wydawać że nigdy nie było ważniejszego momentu by śledzić jej najbliższe update’y.

ethereum prognoza

W połowie 2030 roku cena pokona poziom $7500. Oznacza to, że Ethereum to dobra inwestycja dla tych, którzy wolą aktywny handel dzięki stabilnemu wzrostowi ETH do 2030 roku. Kurs ETH wynosił około $1300, https://investorynews.com/ а w kwietniu 2018 spadł poniżej $400. Taki spadek można wyjaśnić włamaniem się na największy rynek japoński kryptowalut Coincheck. Spadek wszystkich kryptowalut był obserwowany do listopada.

Z pewnością państwa, które zaoszczędzą na kosztach obsługi tradycyjnego pieniądza oraz międzynarodowy handel (przez niższe koszty transakcyjne). Być może los uśmiechnie się także do firm, zajmujących się procesowaniem najnowsza cena i analiza ethereum (eth do usd) płatności, sektora IT, twórców aplikacji. Nowe systemy będą potrzebowały połączeń z rynkiem finansowym, a także pomostów umożliwiających wymianę cyfrowych walut i pozostanie tu miejsce dla prywatnego sektora.

ETH/PLN

Jeśli spojrzymy na historię cen ETH zobaczymy, że moneta ma za sobą drastyczne spadki. W niektórych momentach jej wartość obniżyła się o ponad 70%. Za każdym razem jednak ether wkraczał ponownie w trend wzrostowy i szybko odrabiał straty. Tegoroczne dane pokazują, że średnioterminowy trend wzrostowy pozostaje nienaruszony. Utrzyma się, jeśli w ciągu najbliższych kilku tygodni ethereum przekroczy kwotę USD. W 2016 roku rynki kryptowalutowe powoli zaczęły się odradzać.

ETH 2.0 jest potężnym projektem z długofalową wizją. Dlaczego?

Od kilku miesięcy trwa aktualizacja blockchaina ethereum. W 2022 roku sieć przejdzie z protokołu Proof-of-Work na algorytm Proof-of-Stake. Chociaż ethereum ma wielu konkurentów, nic nie wskazuje na to, aby jego pozycja była zagrożona.

Aktualizacje sieci Ethereum i EIP

Aby jednak wesprzeć inwestorów w nadążaniu za szybko zmieniającymi się wymaganiami rynku, zespół Investing.com przedstawia największe zalety wszystkich najlepszych brokerów kryptowalut. arqit quantum powiąże 19% po rozszerzeniu umów uruchamianych z dziewicą orbitą przez investingcom Zapoznaj się z naszymi recenzjami, aby udoskonalić swój portfel. Technologia stojąca za kryptowalutami znajduje wciąż nowe zastosowania w różnych branżach oraz dziedzinach życia.

Newsletter Bitcoin.pl

Eksperci są zgodni, że sieć Ethereum oferuje więcej możliwości zastosowania niż bitcoin. Istnieje duże prawdopodobieństwo, że w przyszłości osiągnie kapitalizację rynkową BTC. Wiele wskazuje na to, że trend wzrostowy pozostanie nieprzerwany.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on linkedin
Share on email

Deja un comentario

Tu dirección de correo electrónico no será publicada. Los campos obligatorios están marcados con *

Buscar entradas

Ultimas Entradas